Aktualności Artykuły Linki Kategorie Newsów
Lipca 25 2024 13:53:49   
Nawigacja

Rok szkolny 2023/2024

  PLAN ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
  Aktualności
  Plan lekcji
  Wykaz podręczników na rok szkolny 2023/2024
  Dzienny rozkład dzwonków
  Rozkład jazdy autobusów
  Dni wolne od zajęć dydaktyczno - wychowawczych
  Harmonogram zebrań z rodzicami
  Ogólna klauzula informacyjna
  Klauzula dotycząca monitoringu
  ePUAP
  INFORMATOR EDUKACYJNY POWIATU PŁOŃSKIEGO NA ROK SZKOLNY 2024/25

STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH
  Informacja nt . ochrony dzieci przed krzywdzeniem
  Standardy Ochrony Małoletnich

REKRUTACJA 2024/2025

  Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy I
  Zgłoszenie dziecka do klasy I
  Wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego 2024/2025
  Oświadczenie o miejscu zamieszkania

O SZKOLE

  Historia szkoły
  Galeria zdjęć

ORGANY SZKOŁY

  Rada Pedagogiczna
  Samorząd Uczniowski
  Rada Rodziców

SZKOLNE ORGANIZACJE

  Spółdzielnia Uczniowska
  Szkolne Koło Wolontariatu
  Samorząd Uczniowski

BIBLIOTEKA

  Godziny otwarcia biblioteki szkolnej
  Regulamin biblioteki

ŚWIETLICA SZKOLNA

  Regulamin świetlicy
  Reżim sanitarny w świetlicy szkolnej
  Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej

PEDAGOG SZKOLNY

  Godziny pracy
  Regulamin zachowania uczniów podczas przerw

DOKUMENTY SZKOŁY

  Statut szkoły
  Program Wychowawczo - Profilaktyczny

FACEBOOK

  Odwiedź nas na Facebooku

KONTAKT

  Dane kontaktowe

ARCHIWUM

  Archiwum 2021/2022
  Archiwum 2020/2021
  Archiwum 2019/2020
  Archiwum 2018/2019
  Archiwum 2017/2018
  Archiwum 2016/2017
  Archiwum 2015/2016
  Archiwum 2012/2013

RÓŻNOŚCI

  Sponsorzy

POMOC DLA JÓZIA

Uwaga, potrzebna pomoc!

Józio to 4 - letni chłopczyk, walczący z ciężką chorobą. Potrzebne są środki finansowe na kosztowną i długotrwałą terapię. Nasza szkoła również chce włączyć się w pomoc dla tego małego wojownika. Dlatego zachęcamy uczniów naszej szkoły wraz z rodzicami do wzięcia udziału w następujących akcjach:
1. Wykonanie płaskiej pracy plastycznej o dowolnej tematyce, dowolną techniką w formacie A3 lub A4. Podpisane prace dostarczamy do 21 grudnia, do wychowawców
2. Przyniesienie fantów na loterię (przedmioty niezniszczone, czyste). Fanty również dostarczamy do 21 grudnia do wychowawców.
5 stycznia 2023 roku będzie możliwość nabycia przyniesionych prac oraz odbędzie się loteria fantowa organizowana przez Spółdzielnię uczniowską „Motylek”. Zysk z w/w akcji zostanie przekazany na leczenie Józia.

Serdecznie zachęcamy do udziału w akcjach. Każda pomoc się liczy

WYJAZD DO KINA
14 listopada 2022 roku uczniowie klas VIIIa i VIIIb obejrzeli widowisko teatralne „Kamienie na szaniec” w Miejskim Centrum Kultury w Płońsku. Przedstawienie oparte na motywach powieści Aleksandra Kamińskiego pod tym samym tytułem o bohaterskich harcerzach z Szarych Szeregów opowiada o sile przyjaźni, patriotyzmie i honorze, przedstawia prawdziwe wydarzenia „Akcji spod Arsenału”. Pomysłowa forma widowiska (reportaż) oraz emocjonująca gra aktorów przykuły uwagę uczniów, którzy w skupieniu śledzili losy Alka, Zośki i Rudego - młodych przyjaciół, którzy wkraczają w dorosłość z głowami pełnymi marzeń i planów. Wrzuceni wprost w działania okupacyjnej rzeczywistości, muszą zejść do niepodległościowego podziemia i stać się żołnierzami, a pełne dramatyzmu epizody z życia okupowanej stolicy przeplatają się z ich codziennymi dylematami i troskami. Była to lekcja historii, która z pewnością pomoże w lepszym zrozumieniu lektury.
11 LISTOPADA


KIERMASZ CIAST


KONKURS


DZIEŃ POSTACI Z BAJEK
Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek to święto, które przypada 5 listopada, w rocznicę urodzin Walta Disney'a (1901-1966). Jest to wspaniała inicjatywa zarówno dla dzieci, jak i dorosłych – bajki bowiem są świetnym pomostem do wspólnej zabawy między pokoleniami. Zgodnie z tą ideą w piątek 4 listopada 2022 roku dzieci z oddziałów przedszkolnych zebrały się w sali gimnastycznej by obejrzeć przedstawienie pt. „Kaczka Dziwaczka”. Niespodzianką okazał się fakt, iż w rolę aktorów wcielili się rodzice przedszkolaków! Dzieci z zainteresowaniem przyglądały się wyczynom dorosłych. Dziękujemy wszystkim artystom za poświęcony czas, zaangażowanie i przygotowanie strojów niezbędnych do spektaklu. Przedszkolaki były pod wielkim wrażeniem Waszej gry aktorskiej. Byliście świetni!
ZEBRANIE Z RODZICAMI
Uprzejmie informujemy Państwa, że dnia 16 listopada 2022 roku o godz. 16.30 na małej sali gimnastycznej odbędzie się zebranie rodziców.
Po spotkaniu z wychowawcami odbędzie się zebranie trójek klasowych w sali numer 3.
Serdecznie zapraszamy. Liczymy na Państwa obecność
DZIEŃ POSTACI Z BAJEK
Dnia 4 listopada 2022 roku uczniowie klas 1-3 naszej szkoły obchodzili Dzień Postaci z Bajek. Z tej okazji dzieci odwiedziła pani Anna Jaroszewicz- dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Naruszewie, która opowiedziała o swojej pracy oraz przeczytała dzieciom kilka ciekawych bajek. Na pamiątkę spotkania uczniowie otrzymali upominki - zakładki do książek. Uczniowie byli bardzo zadowoleni ze spotkania oraz zaproszenia do biblioteki w Urzędzie Gminy.
Dziękujemy Pani za miłe i pouczające spotkanie.
MAZOWSZE DLA SPORTU
Dnia 4 listopada 2022 roku dokonano odbioru końcowego zadania pn. „Poprawa stanu technicznego i funkcjonalnego infrastruktury sportowo - rekreacyjnej w miejscowości Naruszewo” dofinansowanego w kwocie 220 0000, 00 zł w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej „Mazowsze dla sportu 2022”. Zakres rzeczowy przedsięwzięcia obejmował remont zespołu boisk zlokalizowanych przy Szkole Podstawowej w Naruszewie: remont bieżni czterotorowej, wymianę zniszczonych piłkochwytów na boisku do piłki nożnej, remont ogrodzenia boiska wielofunkcyjnego, wymianę siedzisk na trybunach, wymianę oświetlenia na energooszczędne oraz wykonanie ogrodzenia panelowego. Koszt całkowity zadania (roboty budowlane + nadzór inwestorski): 526 729, 44 zł.

UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCIOGŁOSZENIE
Uwaga!

W związku z wycinką drzew na terenie szkoły dojazd i wejście do szkoły możliwe będzie tylko bramą główną i wejściem głównym tj. naprzeciwko budynku przedszkola.
Zmiany obowiązują do końca tygodnia

Przepraszamy za utrudnienia

Strona 21 z 28 << < 18 19 20 21 22 23 24 > >>
Kartka
Kalendarz szkolny 2022/2023
kalendarz
Dziennik elektroniczny
Losowa Fotka


Wycieczka do Warszawy 13.06.2016
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej 2022