Nowe wiadomości Artykuły Pliki do pobrania Linki Kategorie Newsów
Październik 26 2016 23:03:07   
Nawigacja

Zespół Szkół

  Nowe wiadomości
  Pliki do pobrania
  Dni wolne od zajęć dydaktyczno - wychowawczych
  Kalendarz roku szkolnego 2016/2017

O szkole

  Historia szkoły
  Galeria zdjęć

Kontakt

  Napisz do nas

Dokumenty szkoły

  STATUT/SP
  STATUT/PG
  PROGRAM PROFILAKTYKI
  PROGRAM WYCHOWAWCZY/Szkoła podstawowa
  PROGRAM WYCHOWAWCZY/Publiczne gimnazjum

O nas

  Rada Pedagogiczna
  Samorząd Uczniowski
  Rada Rodziców

Pedagog szkolny

  Pedagog szkolny
  Program wychowawczy
  Regulamin zachowania uczniów podczas przerw

Świetlica szkolna

  Regulamin świetlicy
  Kwestionariusz

Plan lekcji

  PLAN LEKCJI

Archiwum wiadomości

  Archiwum wiadomości 2012/2013

Różności

  Sponsorzy

Witamy

Witaj na stronie Zespołu Szkół w Naruszewie

W skład Zespółu Szkół w Naruszewie wchodzą:

- Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej

- Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II
Jesteśmy na FACEBOOK'U

Jeżeli chcecie być na bieżąco z aktualnymi informacjami dotyczącymi naszej szkoły kliknij w ten link:
FACEBOOK ZS NARUSZEWO

Ślubowanie gimnazjalistów, Dzień Edukacji Narodowej
13 października 2016 w Zespole Szkół w Naruszewie odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas I Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Naruszewie. Po uroczystości ślubowania, uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum wraz z wychowawcami, nauczycielami oraz pracownikami obsługi szkoły, wzięli udział w uroczystej akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej, przygotowanej przez uczniów pod kierunkiem p. D. Łukasiewicz i p. M. Maluszczak. Podczas apelu uczniowie złożyli wszystkim nauczycielom najserdeczniejsze życzenia, a także podziękowania za trud wkładany w wykonywaną pracę.

Chcesz obejrzeć zdjęcia, kliknij TUTAJ

Koncert Filharmonii Łódzkiej
12 października 2016 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w koncercie instrumentów strunowych w wykonaniu muzyków Filharmonii Łódzkiej.
Prowadzący w ciekawy sposób zaprezentował wygląd i brzmienie wybranych instrumentów strunowych. Muzycy wykonali kilkanaście utworów, włączając przy tym publiczność do wyklaskiwania rytmu i wspólnej zabawy. Jak zwykle, nie zabrakło zadań i konkursów. Uczniowie chętnie brali udział w zabawie oraz nagradzali muzyków gromkimi brawami.
Wymarzony ligowy start naszych siatkarek
5 października 2016 dziewczyny z naszego uczniowskiego klubu sportowego grające w siatkówkę wystartowały w II Lidze Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej Kadetek. Na otwarcie sezonu wybrały się na mecz z UKS "Aktywni nad Wkrą" Pomiechówek. Nasze dziewczęta zagrały kapitalne zawody, brylowały w każdym elemencie gry i zdominowały przeciwniczki 3:0. Weronika Szymańska, Natalia Krysiak oraz Maria Wiśniewska skutecznie atakowały nie dając szans gospodyniom. Nasze środkowe Wioleta Jeznach jak i Natalia Czerniakowska świetnie blokowały przeciwniczki. Rozgrywające Agata Bartołowicz i Angelika Szcześniak zagrały mądrze gubiąc dobrą wystawą blok za blokiem. Libero Weronika Gołębiewska i Gabriela Obojska tego dnia bardzo dobrze trzymały przyjęcie i zagrały skutecznie w obronie. Asia Czerniakowska okazała się jokerem w talii naszych szkoleniowców - wchodziła na boisko, kiedy tylko była potrzebna, szczególnie w trzecim secie, gdy UKS gonił wynik, i wykonała siedem trudnych zagrywek z czego dwa asy.
Skład drużyny: Krysiak Natalia, Gołębiewska Weronika, Jeznach Wioleta, Szcześniak Angelika, Czerniakowska Joanna, Czernikowska Natalia, Wiśniewska Maria, Obojska Gabrysia, Szymańska Weronika, Bartołowicz Agata. Trener: p. Konrad Nowak.
Serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w kolejnych rozgrywkach! smiley

Chcesz obejrzeć zdjęcia, kliknij TUTAJ

Wyjazd do Warszawy i zwiedzanie wystawy o Titanicu
5 października 2016 uczniowie klas II i III Publicznego Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II pod opieką p. B. Marianek, p. M. Maluszczak i p. A. Ulicką zwiedzili wystawę o Titanicu w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Wystawa zawierała ponad 200 eksponatów wydobytych z wraku statku oraz pełnowymiarowe rekonstrukcje wnętrz. Ekspozycja oczarowała uczniów swoją magią i niezwykłą historią o statku, który miał być niezatapialny, a został pochłonięty przez morze już podczas pierwszego rejsu. Uczniowie poznali także losy jego pasażerów i ich osobistą tragedię, niewiarygodną historię ludzkiego heroizmu, zmaganie z nieubłaganym żywiołem, niezwykłą wolę życia i determinację, która tym wydarzeniom towarzyszyła. Opowiedziane przez twórców wystawy losy pasażerów statku wraz z prezentacją należących do nich przedmiotów to wzruszająca i przejmująca historia, która z pewnością na długo pozostanie w pamięci. Po zwiedzaniu uczniowie spędzili czas wolny w Centrum Handlowym Arkadia, gdzie dzięki filmowi "Sekretne życie zwierzaków domowych" odkryli tajemnice swoich czworonożnych przyjaciół.
Wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego "Sielanka"
4 października 2016 uczniowie klas: 0, I i III B wraz z paniami wychowawczyniami, udali się na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego "Sielanka" k. Raciąża. Na miejscu wycieczkowicze uczestniczyli w zajęciach przyrodniczych- rozpoznawali gatunki ptaków za pomocą lornetek, poznali tropy zwierząt, rozróżniali gatunki drzew i krzewów. Następnie dzieciaki brały udział w warsztatach z ceramiki, gdzie każdy uczestnik otrzymał porcję gliny oraz narzędzia niezbędne do tworzenia figurek, postaci czy naczyń. Prace po wypaleniu w piecu ceramicznym zostaną przysłane do naszej szkoły i trafią do właścicieli. Uczniowie brali również udział w przejażdżce wozem, a także mogli nakarmić i pogłaskać koniki w stajni. Po wymienionych atrakcjach, zmęczeni wycieczkowicze posilili się smakowitymi kiełbaskami prosto z ogniska i pobawili na placu zabaw. Do Naruszewa wróciliśmy po godzinie 16.00 prosto w ramiona stęsknionych rodziców.

Chcesz obejrzeć zdjęcia, kliknij TUTAJ

"Warszawa na sportowo"
29 września 2016 uczniowie klasy IIA szkoły podstawowej, wraz wychowawczynią p. M. Kołodziejczyk i p. M. Skibińską, wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Dzieci zwiedzały Stadion Narodowy, gdzie miały okazję spotkać prawdziwych piłkarzy. Następnie wycieczkowicze zwiedzili Stare Miasto, a kolejne kilka godzin spędzili na beztroskiej zabawie w jednej z warszawskich kręgielni. Po całym dniu niezapomnianych wrażeń, zmęczeni wycieczkowicze posilili się w restauracji McDonald i wrócili do Naruszewa.

Chcesz obejrzeć zdjęcia, kliknij TUTAJ

Wycieczka do płońskiego MCK
28 września 2016 uczniowie naszej szkoły wyjechali do płońskiego kina. Klasy: IIA i IIIA obejrzały przedstawienie, pt. "Polak mały" przygotowane przez Teatr "Artenes" z Wrocławia. Wspaniała gra aktorów, ciekawa scenografia i piosenki sprawiły, że "historia w pigułce" okazała się niezwykłą lekcją historii i patriotyzmu. Klasy IV- VI obejrzały spektakl, pt. "Tacy jak my", którego przesłaniem było eliminowanie zjawiska dyskryminacji wśród dzieci i młodzieży, zwrócenie uwagi na osoby niepełnosprawne, czy o innym kolorze skóry, ponieważ wszyscy jesteśmy tacy sami i wszystkich należy traktować z życzliwością i szacunkiem. Z kolei uczniowie gimnazjum obejrzeli ciekawy spektakl, pt. "Kochając Różę"
Pielgrzymka do Niepokalanowa
15 września 2016 44 osoby z naszej szkoły uczestniczyły w wycieczce- pielgrzymce do Niepokalanowa. Wyjazd był sponsorowany przez proboszcza ks.Sławomira Stefańskiego. Uczestnicy obejrzeli Panoramę 1000-lecia, Misterium Męki Pańskiej, muzeum św.Maksymiliana. Wzięli udział we mszy świętej, a w drodze powrotnej posilili się w sochaczewskim McDonaldzie.

Chcesz obejrzeć zdjęcia, kliknij TUTAJ

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017
W czwartek 1 września 2016 po wakacyjnej przerwie, znów zadźwięczał szkolny dzwonek. Na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 stawili się: nauczyciele, uczniowie i rodzice. Wzięła w nim udział również Pani Wójt - Beata Pierścińska, która nie tylko jako urzędnik ale również jako rodzic serdecznie powitała wszystkich przybyłych i życzyła wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym. Po uroczystej inauguracji dyrektor szkoły Pani Maria Roguska przedstawiła założenia pracy szkoły na rok szkolny 2016/2017 oraz bieżące informacje dla uczniów i rodziców.
DOKUMENTY SZKOLNE
Dyrekcja Zespołu Szkół informuje, że na stronie internetowej szkoły dostępne są dokumenty dotyczące:
- statutu szkoły,
- programu profilaktyki,
- programu wychowawczego
- planu zajęć edukacyjnych w roku szkolnym 2016/2017

Wszystkie dokumenty można pobrać korzystając z zakładki "pobieralnia plików", lub klikając na jeden z odnośników znajdujących się po lewej stronie strony internetowej (pliki zapisane w formacie *.pdf)
Strona 1 z 7 1 2 3 4 > >>
Zegar & Kalendarz
Losowa Fotka


I miejsce w "Zakręconej akcji"- wycieczka do pizzerrii
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
ZSNaruszewo; 2005