Nowe wiadomości Artykuły Pliki do pobrania Linki Kategorie Newsów
Maj 23 2017 08:52:22   
Nawigacja

Zespół Szkół

  Nowe wiadomości
  Pliki do pobrania
  Dni wolne od zajęć dydaktyczno - wychowawczych
  Kalendarz roku szkolnego 2016/2017

O szkole

  Historia szkoły
  Galeria zdjęć

Kontakt

  Napisz do nas

Dokumenty szkoły

  STATUT/SP
  STATUT/PG
  PROGRAM PROFILAKTYKI
  PROGRAM WYCHOWAWCZY/Szkoła podstawowa
  PROGRAM WYCHOWAWCZY/Publiczne gimnazjum

O nas

  Rada Pedagogiczna
  Samorząd Uczniowski
  Rada Rodziców

Pedagog szkolny

  Pedagog szkolny
  Program wychowawczy
  Regulamin zachowania uczniów podczas przerw

Świetlica szkolna

  Regulamin świetlicy
  Kwestionariusz

Plan lekcji

  PLAN LEKCJI

Archiwum wiadomości

  Archiwum wiadomości 2012/2013

Różności

  Sponsorzy

Witamy

Witaj na stronie Zespołu Szkół w Naruszewie

W skład Zespółu Szkół w Naruszewie wchodzą:

- Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej

- Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II
Rekrutacja do przedszkola i oddziałów przedszkolnych

Uprzejmie informujemy, że dokumenty umożliwiające rekrutację dzieci do przedszkola i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Naruszewo na rok szkolny 2017/2018 dostępne są na stronie Urzędu Gminy w Naruszewie.
Celem pobrania dokumentacji kliknij TUTAJ

Kinder + Sport, zakończenie rozgrywek
W sobotę 6 maja 2017 zakończyły się rozgrywki Kinder+Sport. Dziewczynki z naszej szkoły startowały w Złotej Lidze - najwyższej kategorii rozgrywek w roczniku. W "dwójkach" startowały: Oliwka Czerniakowska, Amelka Tomaszewska i Zuzia Górska. W "trójkach": Patrycja Marciniak, Natalia Draganiak i Martyna Smutek. Obie nasze drużyny walczyły bardzo dzielnie stawiając czoła najlepszym zespołom na Mazowszu. Biorąc pod uwagę fakt, że przeciwniczki mają znacznie większe doświadczenie treningowe od naszych dziewczynek to miejsce 5 w tej fazie rozgrywek trzeba uznać za ogromny sukces (szczególnie cieszy to jeżeli weźmiemy pod uwagę "dwójki", które trenują dopiero od września). Dziękujemy dziewczynkom za zaangażowanie i postawę w całym cyklu rozgrywek. Jesteśmy z was dumnismiley( red. K.Nowak)
Powiatowy Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
Gratulujemy naszym drużynom oraz opiekunowi Pani Annie Raczkowskiej świetnego wyniku w Finale Powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Gimnazjum - I miejsce (Weronika Szymańska, Sebastian Gołębiewski - zdobywca nagrody indywidualnej jako najlepszy zawodnik turnieju, Sebastian Kalbarczyk), szkoła podstawowa - II miejsce (Oliwia Czerniakowska, Natalia Draganiak, Jakub Górnicki, Przemek Anowski).Brawo!!!smiley
Obchody Święta Konstytucji 3 Maja
Obchody Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja w naszej szkole miały miejsce 28 kwietnia 2017 i przebiegały w formie kultowego konkursu "Kocham Cię, Polsko!". Udział w rywalizacji wzięły dwie drużyny: drużyna Białych (Szymon Roguski - kapitan, Patryk Górnicki, Damian Wierzchowski, Ania Michalak) i drużyna Czerwonych (Agata Bartołowicz - kapitan, Wiktor Idzikowski, Jakub Gniazdowski, Kasia Fusińska), a licznie zgromadzeni uczniowie kibicowali (cóż to był za doping!) i przyglądali się z pozycji publiczności. Quiz historyczny, konkurs wokalny, testy sprawnościowe to nie jedyne konkurencje w jakich zmierzyły się drużyny. Ostatecznie, po wyrównanej i zaciętej walce z rywalizacji zwycięsko wyszła drużyna Czerwonych. Dodatkowo odbył się konkurs na najlepszy strój patriotyczny. Cały turniej przygotowali uczniowie klasy II b - Joanna Czerniakowska, Wiktor Idzikowski, Jakub Gniazdowski, Natalia Krysiak oraz Martyna Rosińska w ramach projektu edukacyjnego. Opiekunem projektu był Pan Paweł Ryglewicz. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, organizatorom i najlepszej na świecie publiczności za ten niezwykły dzień!
Dzień Ziemi
Uczniowie z klasy I, II a oraz III a i III b świętowali 21 kwietnia 2017 Dzień Ziemi, który obchodzony jest 22 kwietnia. Dzieci pod okiem wychowawców dzieliły się informacjami na temat ekologicznego stylu życia. Wspólnie czytały wiersze dotyczące tej tematyki, a następnie samodzielnie w grupach klasowych tworzyli wiersze lub hasła ekologiczne. Odbył się też konkurs pięknego czytania. Chętni uczniowie czytali przygotowane przez siebie bajki i baśnie. Bardzo chętnie swoje umiejętności zaprezentowały dzieci z klasy I. Uczniowie mogli również pochwalić się talentem plastycznym w konkursie "Moja ulubiona postać z bajki".
"Tradycje i zwyczaje wielkanocne"
We wtorek 11 kwietnia 2017 odbyło się podsumowanie projektu edukacyjnego "Tradycje i zwyczaje wielkanocne" uczniów klasy II a: Mateusza Chludzińskiego, Sebastiana Gołębiewskiego, Patryka Górnickiego, Patryka Oporskiego, Dawida Rosińskiego oraz Sebastiana Skwarskiego. Opiekunem projektu była pani Anna Raczkowska a jego głównym celem było przybliżenie zwyczajów związanych z Wielkanocą oraz uwrażliwienie na potrzebę kultywowania tradycji. W czasie prezentacji uczniowie omówili zwyczaje i tradycje wielkanocne a także przygotowali degustację potraw i przysmaków, które goszczą na naszych stołach w czasie świąt.
Rozstrzygnięcie konkursu "Moja Pisanka"
W piątek 7 kwietnia 2017 w Zespole Szkół w Nacpolsku zostały wręczone nagrody dla uczniów, którzy wzięli udział w konkursie "Moja Pisanka". Miło nam poinformować, że w kategorii klas 1-3 szkół podstawowych II miejsce zajęła uczennica klasy III b Julia Zakrzewska, natomiast Wiktoria Wątkowska (kl.III smiley, Karolina Gilewska (kl. V) oraz Martyna Smutek (kl. V) otrzymały wyróżnienia za swoje pisanki. Gratulujemy!!!
Uroczyste pasowanie na czytelnika
7 kwietnia 2017 w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Naruszewie odbyło się uroczyste pasowanie na czytelnika uczniów klasy pierwszej. W wydarzeniu tym uczestniczyli: rodzice uczniów klasy pierwszej, dyrekcja szkoły, pracownicy biblioteki szkolnej, uczniowie klas drugich i trzecich, przedszkolaki oraz nauczyciele - wychowawcy klas młodszych.
Najpierw zebrani goście obejrzeli część artystyczną przygotowana przez uczniów klasy pierwszej oraz członków koła teatralnego z klasy III a.
Następnie młodzi czytelnicy złożyli przyrzeczenie. Zapewniali, że będą szanować książki, a obowiązki czytelnika traktować z wielką powagą. Aktu pasowania dokonała dyrektor szkoły - pani Maria Roguska.
Na pamiątkę tego wydarzenia nowi czytelnicy otrzymali dyplomy, zakładki do książek, a ich rodzice listy.
Spotkanie przebiegało w radosnej i przyjaznej atmosferze. Przyniosło wiele satysfakcji i zadowolenia zarówno występującym, jak i słuchaczom.
Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej w Polesiu
7 kwietnia 2017 szkolna drużyna siatkówki składająca się z uczennic 1 i 2 klasy gimnazjum wzięła udział w Wiosennym Turnieju Piłki Siatkowej w Polesiu. Oczywiście nasze dziewczęta nie zawiodły i bez żadnego zaskoczenia wygrały wszystkie mecze gładko pokonując przeciwniczki z Polesia, Czerwińska oraz Szczytna, tym samym zajmując 1 miejsce w końcowej klasyfikacji. Ten turniej był debiutem na boisku dla niektórych z naszych zawodniczek za co należy im się szczególne uznanie. Wszystkie dziewczęta spisały się na medal. Oby jeszcze więcej takich sukcesów!
Skład:
Natalia Krysiak
Joanna Czerniakowska
Małgorzata Tomaszewska
Alicja Pierścińska
Milena Witczak
Magdalena Gmurczyk
Weronika Rukuszewicz
Wiktoria Kruszewska
Sara Ziemińska
Aleksandra Biernacka
Aleksandra Idzikowska
Ilona Grzelińska
Katarzyna Lemanowicz
Daria Gościcka
Katarzyna Fusińska
(red. Natalia Krysiak - kapitan)
Wycieczka do Gminnej Biblioteki Publicznej
Uczniowie klasy II b szkoły podstawowej z wychowawczynią p. Marią Kołodziejczyk 5 kwietnia 2017 odwiedzili Gminną Bibliotekę w Naruszewie. Spotkanie poprowadziła pani Anna Jarosiewicz, zapoznając uczniów z księgozbiorem biblioteki, zasadami dobrego czytelnika a także zadając zagadki dotyczące książek. Dzieci wykazały się bardzo dobrą znajomością bajek, opowiadań i wierszy dla dzieci zdobywając liczne nagrody w postaci zakładek do książek i słodkiego rco niecor1;. Spotkanie upłynęło w miłej i sympatycznej atmosferze. Uczniowie umówili się już na kolejne spotkanie, podczas którego dołączą do grona czytelników biblioteki.
Z wizytą na poczcie
5 kwietnia 2017 uczniowie klasy IIa wraz ze swoją wychowawczynią odwiedzili Urząd Pocztowy w Naruszewie w celu poznania pracy urzędników pocztowych i wysłania kartek ze świątecznymi życzeniami. Adresowanie listów i kartek okazało się dla dzieci sztuką dość skomplikowaną, aczkolwiek zakończyło się sukcesem. Drugoklasiści osobiście kupili znaczki na listy i kartki, a następnie przekazali je paniom w okienku pocztowym.Miłą niespodzianką ze strony Poczty były słodycze dla dzieci. Klasa IIa odwdzięczyła się pamiątkową laurką. Wizyta na poczcie była pouczająca.
Strona 1 z 13 1 2 3 4 > >>
Zegar & Kalendarz
Losowa Fotka


Wycieczka do Warszawy 22.05.2015
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
ZSNaruszewo; 2005