Nowe wiadomości Artykuły Pliki do pobrania Linki Kategorie Newsów
Marzec 26 2017 11:01:23   
Nawigacja

Zespół Szkół

  Nowe wiadomości
  Pliki do pobrania
  Dni wolne od zajęć dydaktyczno - wychowawczych
  Kalendarz roku szkolnego 2016/2017

O szkole

  Historia szkoły
  Galeria zdjęć

Kontakt

  Napisz do nas

Dokumenty szkoły

  STATUT/SP
  STATUT/PG
  PROGRAM PROFILAKTYKI
  PROGRAM WYCHOWAWCZY/Szkoła podstawowa
  PROGRAM WYCHOWAWCZY/Publiczne gimnazjum

O nas

  Rada Pedagogiczna
  Samorząd Uczniowski
  Rada Rodziców

Pedagog szkolny

  Pedagog szkolny
  Program wychowawczy
  Regulamin zachowania uczniów podczas przerw

Świetlica szkolna

  Regulamin świetlicy
  Kwestionariusz

Plan lekcji

  PLAN LEKCJI

Archiwum wiadomości

  Archiwum wiadomości 2012/2013

Różności

  Sponsorzy

Witamy

Witaj na stronie Zespołu Szkół w Naruszewie

W skład Zespółu Szkół w Naruszewie wchodzą:

- Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej

- Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II
Sukces w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w minisiatkówce dziewcząt
Miło nam poinformować, że uczennice szkoły podstawowej w Naruszewie w składzie:
Bąbała Olga, Czerniakowska Oliwia, Draganiak Natalia, Gilewska Karolina, Józwiak Kinga, Marciniak Patrycja, Smutek Martyna, Wolska Karolina, Wronka Wiktoria, Bartkowska Wiktoria.
zdobyły II miejsce w rejonie w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w minisiatkówce dziewcząt.
Turniej odbył się w szkole podstawowej w Opinogórze. Do rywalizacji stanęło 5 drużyn. Dziewczęta wygrały trzy spotkania i odnotowały jedną porażkę.
Dziewczyny!!!. Jesteśmy z was dumni!!!
Cyrk "Szok" w Naszej Szkole
1 lutego 2017 jak co roku, zawitali do naszej szkoły artyści z grupy cyrkowej "Szok". Dzieci bawiły się świetnie, oglądając żonglujących klaunów, magiczne sztuczki, pokazy w gołębiami, występy tresowanych pudelków oraz popisy akrobatyczne na małym rowerku i z obręczami. Dużo atrakcji, ale i trochę strachu dostarczył dzieciom ogromny wąż boa, którego uczniowie mieli okazję poznać z bliska smiley Dzieciaki były nie tylko widzami, ale i próbowały swych talentów cyrkowych, włączając się czynnie do zabawy.
Eliminacje mistrzostw powiatu w piłce siatkowej dziewcząt
31 stycznia 2017 na hali w Naruszewie zostały rozegrane eliminacje mistrzostw powiatu w piłce siatkowej dziewcząt szkół gimnazjalnych. Nasze zawodniczki pokonały przeciwniczki z Jońca i Siedlina. Nie tracąc żadnego seta awansowały do finału który odbędzie się 3 lutego również na hali w Naruszewie.
"Moje życie - mój wybór "
30 stycznia 2017 w Zespole Szkół w Naruszewie uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum przygotowani przez p. Dorotę Łukasiewicz i p. Arkadiusza Sadowskiego, zaprezentowali podczas zebrania z rodzicami przedstawienie o tematyce profilaktycznej pt.: rMoje życie - mój wybórr1;. W trakcie spektaklu uczniowie mieli możliwość wcielić się w role bohaterów, których decyzje podejmowane w młodości mają ogromne znaczenie w ich dorosłym życiu. Głównym celem przedstawienia było ukazanie i uświadomienie rodzicom ogromnej roli jaką pełnią w podejmowanych przez ich dziecko decyzjach.
Poszczególne sceny z życia bohaterów przeplatane były pięknymi piosenkami oraz filmikami i prezentacjami multimedialnymi przygotowanymi przez uczniów.
W przedstawieniu udział wzięli uczniowie:
1. Matylda Łukasiewicz - kl. IV szkoły podstawowej - śpiew
2. Katarzyna Fusińska - kl. I gimnazjum - śpiew
3. Joanna Pasierowska - kl. I gimnazjum - śpiew
4. Ilona Grzelińska - kl. I gimnazjum - śpiew
5. Olga Kłosińska - kl. II gimnazjum - śpiew
oraz uczniowie występujący w scenkach:
6. Alicja Marianek - kl. II gimnazjum - narrator
7. Jakub Cieplak - kl. I gimnazjum
8. Wojciech Rutkowski - kl. I gimnazjum
9. Julia Popławska - kl. I gimnazjum
10. Wiktoria Kruszewska - kl. I gimnazjum
11. Natalia Szpakiewicz - kl. III gimnazjum
12. Patryk Górnicki - kl. II gimnazjum
13. Kamil Stachowicz - kl. III gimnazjum
14. Bartosz Kowalski - kl. III gimnazjum
Spotkanie gimnazjalistów z doradcą zawodowym
26 stycznia 2017 uczniów III klas gimnazjum odwiedziła Pani Anna Banasiak, która pracuje w Mobilnym Centrum Informacji Zawodowej OHP w Ciechanowie jako doradca zawodowy. Podczas spotkania trzecioklasiści dowiedzieli się m.in. jakie są trzy główne czynniki wyboru szkoły i zawodu, a także poznali branże i zawody przyszłości.
Obchody Gminnego Dnia Babci i Dziadka
W sobotę, 21 stycznia 2017 w świetlicy wiejskiej w Naruszewie, gościli Dziadkowie i Babcie z terenu Gminy Naruszewo na spotkaniu z okazji II Gminnego Dnia Babci i Dziadka. Uroczystość uświetniły swoim występem dzieci z klas I-III Szkoły Podstawowej w Naruszewie, które przedstawiły okolicznościowy program. Wiersze i piosenki prezentowały również babcie i dziadkowie z Kół Emerytów w Naruszewie i Skarszynie.
Spotkanie z policją na temat bezpieczeństwa
Podczas piątkowego spotkania z okazji Dnia Babci i Dziadka policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku: sierżant sztabowy Monika Drzewaszewska z Wydziału Prewencji, starszy aspirant Katarzyna Orłowska i starszy aspirant Jarosław Trębski z Wydziału Ruchu Drogowego wygłosili prelekcję skierowaną do uczniów klas I - III o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa podczas zbliżających się ferii zimowych oraz podczas podróży do szkoły i ze szkoły. Dorosłym funkcjonariusze przypomnieli zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Szczególną uwagę zwrócili na obowiązek noszenia przez pieszych i rowerzystów elementów odblaskowych. Ostrzegali też przed kradzieżami dokonywanymi przez osoby podszywające się pod innych, w tym np. pod policjantów. Na koniec wszystkie babcie i dziadkowie otrzymali w prezencie elementy odblaskowe, by mogli dawać przykład swoim wnukom.
Dzień Babci i Dziadka
Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach babcie i dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. 20 stycznia 2017 w Szkole Podstawowej w Naruszewie w klasie I, II A, III A oraz III B odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Dzieci samodzielnie wykonały zaproszenia na ten wyjątkowy dzień. Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt.
Dzieci przedstawiły wspaniały program artystyczny pod okiem wychowawczyń: Joanny Witkowskiej, Joanny Piechoty, Marzeny Buko oraz Iwony Kowalik. Oprócz montażu słowno - muzycznego, szanowni goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu klasy III B. Występ bardzo się podobał, o czym świadczyły gromkie brawa. Na koniec każde dziecko wręczyło swoim bliskim skromny podarek wykonany własnoręcznie.
Dla kochanych gości rodzice przygotowali poczęstunek w postaci ciasta, kawy i herbaty.
Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Dzieci poczuły się prawdziwymi gospodarzami naszej placówki. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.
Półfinał Mistrzostw Powiatu w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt SP.
W czwartek, 19 stycznia 2017 w Naruszewie został rozegrany Półfinał Mistrzostw Powiatu w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkoły Podstawowej. Nasze zawodniczki nie tracąc żadnego seta awansowały do finału, który zostanie rozegrany 25 stycznia również na hali w Naruszewie.
Wyniki:
Naruszewo-Czerwińsk 25:14, 25:22 (2-0)
Naruszewo-Joniec 25:5, 25:18 (2-0)
Czerwińsk-Joniec 25:20, 27:29, 16:14 (2-1)


Skład drużyny:
1. Jóźwiak Kinga
2. Wronka Wiktoria
3. Marciniak Patrycja
4. Smutek Martyna
5. Czerniakowska Oliwia
6. Krupińska Agata
7. Draganiak Natalia
8. Wolska Karolina
9. Bartkowska Wiktoria
10. Gilewska Karolina
Wycieczka do Płońska
17 stycznia 2017 uczniowie klas III B, II B szkoły podstawowej oraz oddziału przedszkolnego wzięli udział w wycieczce do Płońska. Dzieci uczestniczyły w zajęciach z języka angielskiego, robotyce i wykonywały doświadczenia w Akademii Nauk. Następnie w Miejskim Centrum Kultury obejrzeli przedstawienie pt."Jaś i Małgosia". Spektakl, a zwłaszcza chatka z piernika zaostrzyła wszystkim apetyt, dlatego na koniec wyjazdu każdy mógł kupić sobie coś słodkiego. Dzieci były zachwycone!!!
"Misie Ratownisie"
Uczniowie Zespołu Szkół w Naruszewie włączyli się do Akcji "Misie Ratownisie". Strażak przekazując misia dziecku poszkodowanemu w różnego typu nieszczęściach stara się je wspierać. "Misie Ratownisie" mogą spełniać rolę, nieocenionej w trudnej sytuacji, apteczki pierwszej pomocy psychologicznej. W naszej szkole odbyła się zbiórka pluszaków. Uczniowie podarowali więc "swoich milusińskich", gotowych do niesienia pomocy.
Strona 1 z 10 1 2 3 4 > >>
Zegar & Kalendarz
Losowa Fotka


Wycieczka w Sudety
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
ZSNaruszewo; 2005