Aktualności Artykuły Linki Kategorie Newsów
Grudnia 09 2022 14:25:54   
Nawigacja

Rok szkolny 2022/2023

  Aktualności
  Wykaz podręczników na rok szkolny 2022/2023
  Plan lekcji
  Dzienny rozkład dzwonków
  Rozkład jazdy autobusów
  Dni wolne od zajęć dydaktyczno - wychowawczych
  Harmonogram zebrań z rodzicami
  Ogólna klauzula informacyjna
  Klauzula dotycząca monitoringu

O SZKOLE

  Historia szkoły
  Galeria zdjęć

ORGANY SZKOŁY

  Rada Pedagogiczna
  Samorząd Uczniowski
  Rada Rodziców

SZKOLNE ORGANIZACJE

  Spółdzielnia Uczniowska
  Szkolne Koło Wolontariatu
  Samorząd Uczniowski

BIBLIOTEKA

  Godziny otwarcia biblioteki szkolnej
  Regulamin biblioteki

ŚWIETLICA SZKOLNA

  Regulamin świetlicy
  Reżim sanitarny w świetlicy szkolnej
  Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej

PEDAGOG SZKOLNY

  Godziny pracy
  Regulamin zachowania uczniów podczas przerw

DOKUMENTY SZKOŁY

  Statut szkoły
  Program Wychowawczo - Profilaktyczny

REKRUTACJA 2022/2023

  Wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego 2022/2023

KONTAKT

  Dane kontaktowe

FACEBOOK

  Odwiedź nas na Facebooku

ARCHIWUM

  Archiwum 2021/2022
  Archiwum 2020/2021
  Archiwum 2019/2020
  Archiwum 2018/2019
  Archiwum 2017/2018
  Archiwum 2016/2017
  Archiwum 2015/2016
  Archiwum 2012/2013

RÓŻNOŚCI

  Sponsorzy

KONKURS EKO-KREATYWNI

!!! UWAGA KONKURS !!!


Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie EKO-KREATYWNI realizowanego w ramach projektu Wojewody Mazowieckiego
„Czyste mazowieckie - 2022”.
Zadanie konkursowe polega na wykonaniu modelu ekologicznej zabawki z odpadów m.in. butelek, opakowań, puszek i kartonów.

Dla zwycięzców przewidziano 6 nagród (po trzy w każdej kategorii wiekowej przy czym pierwszą kategorię wiekową stanowią klasy 4-6,
a drugą klasy 7-8), z których wartość każdej z nich nie przekroczy
kwoty 2 tys. zł.

[REGULAMIN KONKURSU]

Prace konkursowe z wypełnioną kartą zgłoszeniową i zgodą na upublicznienie danych należy dostarczyć do 8 grudnia 2022 roku do Pani Anny Raczkowskiej.

[ZGODA NA UPUBLICZNIENIE DANYCH]

[KARTA ZGŁOSZENIOWA]


MENU OBIADOWE 05.12 - 09.12.2022


Menu obiadowe 28.11 - 02.12.2022WARSZTATY PLASTYCZNE
W czwartek 24 listopada 2022 roku mamy dzieci z klas I-III, panie: Joanna Malkiewicz, Sylwia Sobczyńska, Ewelina Wolska, Magdalena Cieszewska, Katarzyna Wiśniewska, Monika Tomaszewska, Jolanta Krakowiak - Kubak, Joanna Marciszewska i Adriana Boryś wspólnie z Panią Joanną Piechotą zaczarowały naszą szkołę. Bardzo dziękujemy Paniom za udział w warsztatach, podczas których zostały wykonane przepiękne gwiazdki, a następnie ozdobiono nimi korytarz szkolny i w ten sposób przygotowano super niespodziankę dla dzieci z oddziału sześciolatków i klas I-III. Wszystkie Panie pokazały swoje talenty plastyczne i zmysł dekoracyjny. Wspólna praca i spędzony czas pozwoliły poczuć nam wszystkim atmosferę przedświątecznych przygotowań.

Jeszcze raz dziękujemy!!!

SPOTKANIE Z LEŚNIKIEM
24 listopada 2022 roku przedszkolaków odwiedził niezwykły gość - Pani leśnik Sylwia Wróblewska z Nadleśnictwa Płońsk. Na początku spotkania Pani leśnik zaprezentowała dzieciom swój mundur, a następnie opowiedziała o swojej pracy, o lesie i mieszkających w nim zwierzętach. Podkreśliła, że człowiek jest gościem w lesie i musi szanować zwyczaje gospodarzy, czyli zwierząt w nim mieszkających. Podczas spotkania dzieci miały okazję poznać zwyczaje wybranych zwierząt (sarny, dzika, lisa, łosia) zamieszkujących lasy. Uczestnicy spotkania dowiedzieli się także, w jaki sposób pomóc zwierzętom przetrwać zimę i dlaczego niektóre zwierzęta gromadzą zapasy, a inne zapadają w zimowy sen. Pani Sylwia przyniosła ze sobą bardzo ciekawy rekwizyt - poroże jelenia! Wielkim zainteresowaniem cieszyły się również przyniesione przez panią tropy zwierząt, które dzieci mogły odznaczyć w ziemi i dzięki temu bliżej poznać ich ślady. Podczas spotkania pani leśnik zadawała przedszkolakom wiele pytań i zagadek, z którymi dzieciaki świetnie sobie radziły. W nagrodę otrzymali pamiątkową kolorowankę „Zwierzęta lasu”.
Serdecznie dziękujemy pani Sylwii za wizytę.

LEKCJA W URZĘDZIE GMINY
22 listopada 2022 roku uczniowie klas ósmych naszej szkoły gościli w Urzędzie Gminy w Naruszewie. Na spotkaniu Wójt Gminy Naruszewo, Pani Beata Pierścińska przeprowadziła z młodzieżą lekcję wiedzy o społeczeństwie, podczas której przedstawiła zasady funkcjonowania samorządu , ze szczególnym uwzględnieniem samorządu Gminy Naruszewo.

Dziękujemy Pani Wójt za przekazane informacje i poświęcony czas.

KIERMASZ KSIĄŻKI
W dniach 16 i 21 listopada 2022 roku odbył się kiermasz książki. W ofercie znalazły się książki dla dzieci i młodzieży. Największym zainteresowaniem cieszyły się opowiadania, kolorowanki z tekstem, zagadki, łamigłówki i książki edukacyjne dla dzieci.
Książka jest zawsze dobrym prezentem, dlatego kiermasz został zorganizowany przed świętami Bożego Narodzenia, a każda forma promowania książki wpływa na rozwój czytelnictwa.

Zorganizowanie kiermaszu było możliwe dzięki współpracy biblioteki szkolnej i Spółdzielni Uczniowskiej „Motylek” z Hurtownią Taniej Książki w Tuliszkowie.

KIERMASZ KSIĄŻKI

Szanowni Państwo,

16 listopada 2022 roku przed zebraniem rodziców na dolnym korytarzu odbędzie się kiermasz książek pod hasłem „Kup książkę pod choinkę”. Kiermasz organizuje Spółdzielnia Uczniowska „Motylek”. Serdecznie zachęcamy i zapraszamy.

Książka to zawsze dobry pomysł na prezent!!!


SPOTKANIE Z POLICJANTEM
Dnia 15 listopada 2022r. odbyło się spotkanie dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniów z klas 1 - 8 z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku.
Tematyka spotkania:
Oddziały przedszkole oraz klasy I - III - „Bezpieczeństwo na drodze”
Klasy IV-VIII - „Konsekwencje prawne złego wykorzystywania Internetu”
POMOC DLA JÓZIA

Uwaga, potrzebna pomoc!

Józio to 4 - letni chłopczyk, walczący z ciężką chorobą. Potrzebne są środki finansowe na kosztowną i długotrwałą terapię. Nasza szkoła również chce włączyć się w pomoc dla tego małego wojownika. Dlatego zachęcamy uczniów naszej szkoły wraz z rodzicami do wzięcia udziału w następujących akcjach:
1. Wykonanie płaskiej pracy plastycznej o dowolnej tematyce, dowolną techniką w formacie A3 lub A4. Podpisane prace dostarczamy do 21 grudnia, do wychowawców
2. Przyniesienie fantów na loterię (przedmioty niezniszczone, czyste). Fanty również dostarczamy do 21 grudnia do wychowawców.
5 stycznia 2023 roku będzie możliwość nabycia przyniesionych prac oraz odbędzie się loteria fantowa organizowana przez Spółdzielnię uczniowską „Motylek”. Zysk z w/w akcji zostanie przekazany na leczenie Józia.

Serdecznie zachęcamy do udziału w akcjach. Każda pomoc się liczy

WYJAZD DO KINA
14 listopada 2022 roku uczniowie klas VIIIa i VIIIb obejrzeli widowisko teatralne „Kamienie na szaniec” w Miejskim Centrum Kultury w Płońsku. Przedstawienie oparte na motywach powieści Aleksandra Kamińskiego pod tym samym tytułem o bohaterskich harcerzach z Szarych Szeregów opowiada o sile przyjaźni, patriotyzmie i honorze, przedstawia prawdziwe wydarzenia „Akcji spod Arsenału”. Pomysłowa forma widowiska (reportaż) oraz emocjonująca gra aktorów przykuły uwagę uczniów, którzy w skupieniu śledzili losy Alka, Zośki i Rudego - młodych przyjaciół, którzy wkraczają w dorosłość z głowami pełnymi marzeń i planów. Wrzuceni wprost w działania okupacyjnej rzeczywistości, muszą zejść do niepodległościowego podziemia i stać się żołnierzami, a pełne dramatyzmu epizody z życia okupowanej stolicy przeplatają się z ich codziennymi dylematami i troskami. Była to lekcja historii, która z pewnością pomoże w lepszym zrozumieniu lektury.
Strona 1 z 9 1 2 3 4 > >>
Kartka
Kalendarz szkolny 2022/2023
kalendarz
Dziennik elektroniczny
Losowa Fotka


Choinka 29.01.2016
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej 2022