X Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt
Dodane przez marcel dnia Stycznia 31 2017 09:39:32
Nasza szkolna drużyna siatkarek w piątek 16 grudnia 2016 wystąpiła w X Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora ZS nr 2 im. Leona Rutkowskiego w Płońsku. Zagraliśmy bardzo dobre zawody, grając również ze starszymi przeciwniczkami oraz tymi, które mają nieco więcej doświadczenia niż my. Uplasowaliśmy się na dobrym 3 miejscu w składzie: Bartołowicz Agata(kapitan, rozgrywająca), Obojska Gabrysia(libero), Szymańska Weronika(przyjmująca), Krysiak Natalia (atakująca), Czerniakowska Joanna (przyjmująca), Jeznach Wioleta (środkowa), Tomaszewska Małgosia (środkowa), Szcześniak Angelika (rozgrywająca).
Nasz zespół został zasilony młodszymi koleżankami: Biernacka Ola, Gościcka Daria, Ziemińska Sara oraz Kruszewska Wiktora, która dając chwilową zmianę na pozycję przyjmującej sprawdziła się bardzo dobrze. Cała drużyna zagrała bardzo dobre zawody, uzupełniałyśmy się na boisku, każda wnosiła coś od siebie budując akcje. Dwie nasze zawodniczki zostały wyróżnione nagrodami indywidualnymi: Bartołowicz Agata-najlepsza rozgrywająca turnieju i Jeznach Wioleta-najlepiej punktująca.