Charytatywny turniej siatkówki w Piasecznie
Dodane przez marcel dnia Listopada 27 2015 08:16:29
22 listopada 2015 dziewczynki z naszego UKS wzięły udział w charytatywnym turnieju siatkówki młodziczek w Piasecznie "Wigilia Pełna Prezentów" .
Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Weronika Szymańska, Agata Bartołowicz, Angelika Szcześniak, Joanna Czerniakowska, Natalia Krysiak, Małgorzata Tomaszewska, Wioleta Jeznach i Wiktoria Kruszewska
Pierwszy mecz z Perłą Złotokłos dziewczyny zaczęły doskonale: mocna zagrywka, dobry odbiór i błędy rywalek dały nam zwycięstwo do 11. w I secie. Drugi set to niestety kompletne załamanie naszej gry. Brak dobrej zagrywki. Dużo błędów w przyjęciu skutkowało przegrana seta do 12. Tie-break to już walka punkt za punkt. Doskonała gra zawodniczek obu drużyn, rewelacyjna gra Asi Czerniakowskiej w obronie dala nam nawet dwa punkty przewagi. Jednak chwilowy przestój w postaci braku przyjęcia i to rywalki wyszły na punktowe prowadzenie. Dzięki czemu wygrały set jak i cały mecz.
Drugi mecz z gospodyniami turnieju ASTO KZD Piaseczno, rozpoczęliśmy od wysokiego prowadzenia, doskonale przyjecie, skuteczne zbycia piłek oraz kiwki Agaty Bartołowicz wprowadzały rywalki w zakłopotanie i niemoc. Od początku do do końca spotkania dziewczyny kontrolowały wynik spotkania. Nawet kontuzja Agaty nie spowodowała zmiany naszej gry. Agatę dobrze zastępowały koleżanki z ławki dzięki temu wygrywamy 2-0
Trzeci mecz gramy z Blue Soft Mazovia Warszawa to kontynuacja precyzyjnego przyjęcia i świetnych zagrywek dziewczyn. Wszystko nam wychodziło. Mecz wygrywamy 2-0.
Dzięki Wygranej Piaseczna z Perłą Złotokłos uplasowaliśmy się na pierwszym miejscu.
Każda z zawodniczek wniosła dużą ilość pozytywnej energii dzięki czemu zagraliśmy bardzo zespołowo i konsekwentnie w każdym aspekcie siatkówki. MVP drużyny wybraliśmy Asię Czerniakowską za wspaniałą postawę w przyjęciu i obronie. Jednak każdej dziewczynce należało by przyznać taką nagrodę bo wszystkie zagrały na równym poziomie sportowym. Dodatkowa atrakcją były nagrody od firmy under 20. Wszystkie uczestniczki turnieju dostały torbę z kosmetykami.
Agata wyróżniała się dobra zagrywka, przyjęciem oraz mądrymi kiwkami, którymi oszukiwała przeciwniczki.
Natalia mocna w ataku jak również w przyjęciu.
Kapitan naszej drużyny Weronika mocnymi zagrywkami upolowała każdą rywalkę.
Dwie nasze rozgrywające (Angelika i Małgosia) - przy dobrym przyjęciu rozgrywały doskonale na co skutkowało kolejnymi punktami. Wioleta dawała świetne zmiany i walkę na siatce.
Najmłodsza w drużynie Wiktoria dając dobre zmiany pozwalała koleżankom z drużyny chwilę odpocząć w tych ciężkich bojach.